“СИНЕРГІЯ СІТІ”:чому цей проєкт є аферою?

На початку літа 2018 року під виглядом будівництва нової школи на заплаві річки Ірпінь розпочалося грандіозне будівництво житлового комплексу на 72 багатоповерхові будинки, офіційна назва якого — «Синергія Сіті» Однак серед громади міста він відомий як «Афера Сіті», так як у нового проекту від депутата партії «Нові обличчя» Ігоря Оверка афільованого з сумнозвісним відставним керманичем м. Ірпінь Володимиром Карплюком, чітко проводяться паралелі з проєктом від Ігоря Вишнякова, до речі, також депутата від партії «Нові Обличчя» в Ірпінській міській раді. Останній відомий тим, що, залишивши недобудованими низку житлових будинків, пошив у дурні понад 1500 сімей інвесторів, а сам виїхав на територію Європейського Союзу, встигнувши вивести з активів своєї будівельної компанії «BGM» значні суми коштів з метою уникнення кримінальної відповідальності на території України.

ГЕНПЛАН — ЯК ІНСТРУМЕНТ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ

Напевно тільки глухий не чув, а сліпий не бачив, як наприкінці 2018 року влада, із використанням тітушок та адмінресурсу в догоду Володимиру Карплюку протягувала «оновлений» Генеральний план Ірпеня.
Його ухвалення для мера-втікача та його новообличчівської команди було настільки важливим, що весь цей процес проходив із численними порушеннями та під акомпанемент повного ігнорування посадовцями вимог законодавства. Генплан був потрібен, аби легалізувати незаконні новобудови Ірпеня, а надто — грандіозний проєкт забудови заплави річки Ірпінь.

Чому Генплан Ірпеня, ухвалений в 2018 році, вважається фейковим?
Коментар «Зеленого Ірпеня»: При прийнятті вказаного рішення допущені наступні порушення:

 1. Порушено порядок підготовки та проведення громадських слухань (не було завчасно повідомлено громаду про громадські обговорення, а також про дату та час проведення громадських слухань; було використано адмінресурс та молодих чоловіків спортивної статури — «тітушок»; створено умови для того, щоб активна громада не змогла зареєструватися на громадські слухання тощо).
 2. Порушено порядок розгляду оновленого Генерального плану на містобудівній раді (з метою недопущення місцевих мешканців на засідання містобудівної ради було задіяно адміністративний ресурс та молодих чоловіків спортивної статури — «тітушок»; порушено строки повідомлення про розгляд).
 3. Порушено порядок затвердження оновленого Генерального плану міста Ірпінь на сесії Ірпінської міської ради, яка відбулася 19.12.2018 (про дату час час проведення сесійного засідання громаду не було повідомлено належним чином та у строки, голосування за вказане рішення, всупереч вимогам нормативно-правових актів, проводилося без доповіді та обговорень, з метою недопущення місцевих мешканців на засідання містобудівної ради було задіяно адміністративний ресурс та молодих чоловіків спортивної статури — «тітушок»).
  Окремо громада та органи прокуратури (у позовній заяві) звертають увагу на наступне:
 4. При затвердженні зазначеного документа не усунуті зауваження ГУ ДСНС України у Київській області, Управління культури, національності та релігій Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації.
 5. При затвердженні зазначеного документа не проведено обов’язкову оцінку впливу на довкілля.
 6. Вказаним документом під забудову відводяться заплавні землі р. Ірпінь, які не можуть бути забудовані.
 7. Оновленим генеральним планом передбачено розширення меж м. Ірпінь, проте це виключна компетенція Верховної Ради України.
 8. При затвердженні оновленого генерального плану порушені державні інтереси.
 9. При затвердженні Генерального плану його не було погоджено із суміжними територіальними громадами, з метою врегулювання питань планування територій у приміських зонах.
 10. Оновлений генеральний план прийнято виключно в інтересах забудовників, які входять до оточення колишнього Ірпінського міського голови Володимира Карплюка.
  По-перше, тому що його до цих пір ніхто не бачив і жодного разу не презентував громадськості. За що голосували депутати Ірпіньради — невідомо. По-друге, було грубо порушено процедури громадських обговорень, громадських слухань та сама процедура голосування. Ухвалення так званого Генплану проходило під тиском тітушок, супроводжувалося бійками та скандалами, громадськість, яка мала намір взяти участь та висловити свою позицію з приводу цього «документу», була за допомогою тітушок та підконтрольної владі «Мунварти» не допущена до зали засідань.

Чому в Генплані 2018 року збільшено межі Ірпеня?
Коментар «Зеленого Ірпеня»: Це запитання до тих, хто ухвалював це рішення. Але в будь-якому разі воно суперечить вимогам Земельного кодексу України, встановлення та зміна меж населених пунктів — виключна компетенція Верховної Ради України.

ЖК «ШКОЛА» — територія брехні та маніпуляцій

Будівництво так званої «комунальної школи» на заплаві річки Ірпінь (в народі — «ЖК «Школа») було розпочато самовільно, що на сьогодні підтверджено матеріалами перевірки Департаменту ДАБІ у Київській області. Саме через це, а також, аби «заспокоїти» громаду (питання школи для Ірпеня болюче і актуальне) Карплюк, його кишенькові депутати, чиновники і ЗМІ почали горлати меседжі про довгоочікуване будівництво навчального закладу. Вони панічно боялися народного гніву, а тому зробили дуже хитрий хід — проти школи мітингувати громада не буде і можна тихцем застовпити місце на заплаві, а документи і дозволи пізніше самі по собі прикладуться… Розрахунок спрацював.
Цинізм і брехливість Карплюка не знали меж. Він особисто спільно з колишнім першим заступником Ірпінського міського голови Дмитром Христюком переконували громаду, що розпочали будівництво нового комунального навчального закладу. Для цього навіть записали відео де спробували себе у якості журналістіввикривачів. А для більшої достовірності (пізніше, виявилося, що тільки «для картинки») запросили італійського архітектора Луїджі Фіумару, який мав би ту школу зробити суперсучасною…
Звісно, ні про яку школу й близько не йшлося, бо вже впродовж місяця тільки сліпі не помічали, що «школа» вже мала… понад 5 поверхів і успішно збільшувалася у висоту…

Навіщо Карплюк впродовж кількох років дурив громаду, що на заплаві будується школа?
Коментар «Зеленого Ірпеня»: Навчальних закладів, які залишились від СРСР, вже не вистачає. Якби людям сказали відразу, що замість необхідних навчальних закладів буде будуватися черговий житловий комплекс на 72 багатоповерхові будинки, громада виступила би проти. А так, повідомивши про будівництво нової комунальної школи, було дещо знято соціальну напругу.
Чому під ЖК «Синергія Сіті» виділено саме заплавні землі?
Коментар «Зеленого Ірпеня»: На сьогодні в місті вже забудована кожна вільна ділянка. А для отримання мільйонних надприбутків, як цього хоче Володимир Карплюк та наближені до нього забудовники, необхідний великий об’єкт. Більш того, земельні ділянки в заплаві, які відносяться до земель сільськогосподарського призначення, були скуплені за копійки, що дозволяє демпінгувати на цінах за квартири.

НАВАЛА «ФУНТІВ»

В Ірпені будували і будують різні люди. Є совісні, а є не дуже. Однак існує ще одна категорія забудовників — фейкова. Це — такі собі Фунти (пам’ятаєте роман Ільфа і Петрова «Золоте теля» і «зіц-прєдсєдатєля» Фунта?), яких в очі ніхто не бачив і невідомо звідки вони беруться. По-суті, це прізвище — синонім словосполучення «підставні особи». Так от таких Фунтів в Ірпені доволі багато. На них оформляється земельна ділянка (у тимчасове користування), на їхні прізвища оформлюються усі дозвільні документи, і саме вони виступають замовниками будівництв.

В Приірпінні вже будували та здійснювали іншу діяльність прибиральниці, домогосподарки, студенти, учителі і … навіть покійники. У «схемах» забудовника Вишнякова також фігурували фіктивні особи — без якогось певного роду зайнять і без копійки за душею. Але керували величезним будівництвом з мільйонними оборотами.
Ігор Оверко (читайте — Карплюк) взяв за основу «напрацювання» однопартійця. Замовником «Синергії Сіті» виступає такий собі Юрій Мураш, колишній працівник освіти з Тернопільської області. Звідки він взявся, нікому не відомо, але зрозуміло — його поява не випадкова і вигідна тим, хто за ним стоїть. У разі чого саме цей Фунт і нестиме відповідальність…

Навіщо Володимиру Карплюку та Ігорю Оверку потрібен Мураш Юрій Миколайович, як людина, яка проживаючи в одному із сіл Тернопільської області виступає замовником будівництва ЖК «Синергія Сіті»?
Коментар «Зеленого Ірпеня»: Фактично (за документами) ні Володимир Карплюк, ні Ігор Оверко не мають жодного відношення до зазначеного будівництва, тому ніхто юридичних претензій до них пред’явити не зможе. Вони зможуть спокійно, як Володимир Карплюк вже говорив ошуканим інвесторам м-ну «Благоданий», заявити що вони самі помилилися з вибором забудовника, а він тут ні до чого.

Як не платити податки: схеми ірпінського забудовника Оверка

Протягом 2011–2019 років забудовниками Ірпінського регіону впроваджувалася схема з ухилення від сплати податків шляхом укладання договорів про спільну діяльність між фізичними особами. За вказаною схемою вже реалізовано тисячі квартир в Ірпені. В результаті — всі гроші з покупців квартир збираються у готівковій формі, підприємницька діяльність не реєструється, будівельні підрядні організації працюють за готівкові кошти, не сплачується ПДВ, ПДФО, податок на прибуток та ЄСВ.

Один із основних забудовників Ірпеня, хто взяв на озброєння згадану «схему», — засновник та керівник ТОВ «Будівельна компанія «Синергія» та ряду інших підприємств, пов’язаних із будівництвом в регіоні, Ігор Оверко.
Реалізація квартир в таких проблемних об’єктах, як, наприклад, «Синергія Сіті», у більшості випадків здійснюється шляхом укладення договору про спільну участь з подальшим укладенням додаткових угод до нього. Договір про спільну діяльність укладається між двома фізичними особами. Перша — власник (користувач) земельної ділянки, друга — інвестор, який зобов’язується внести грошові кошти (в якості свого внеску) з метою будівництва житлового будинку. В подальшому до такого договору шляхом укладання додаткових угод долучаються інші фізичні особи в кількості, яка відповідає кількості квартир у житловому будинку, який зводиться.
Укладені договори про спільну діяльність не реєструються в податковому органі в установленому законом порядку, а тягар щодо сплати податку на додану вартість, виходячи із суми отриманого ним прибутку, лягає на самого інвестора.
При цьому, порушуючи законодавство про облік готівкових/безготівкових коштів, фізичні особи — учасники договору про спільну діяльність вносять кошти виключно у готівковій формі. Суми коштів від кожного учасника становлять 400 000 гривень і більше. Такі кошти не обліковуються згідно з правилами податкового та бухгалтерського обліку.
Варто зазначити, що сума грошових коштів, яка вноситься учасниками договору про спільну діяльність, значно перевищує собівартість матеріалів та робіт, які виконуються при будівництві житлового будинку, а метою такого завищення суми внесків є отримання прибутку організатором будівництва (власником або користувачем земельної ділянки).
Проте, всупереч вимогам чинного законодавства організатори злочинних схем ухиляються від оподаткування та, фактично прикриваючись договором про спільну діяльність, здійснюють продаж квартир в житловому будинку без сплати відповідних податків та зборів.
Окрім численних порушень закону, обраний забудовниками спосіб діяльності, а саме: укладення із інвесторами договорів про спільну діяльність, ніяк не убезпечує останніх від будь-яких ризиків та не дає ніяких гарантій щодо захисту своїх прав.

ДАБІ: на сторожі закону чи поплічники незаконного будівництва?

Спеціалісти Департаменту ДАБІ у Київській області лише через рік перевірили будівництво на заплаві. На початку серпня 2019 року вони встановили, що будівництво вела фізична особа — Мураш Юрій Дмитрович (який, як стало відомо, проживає в одному із сіл Тернопільської області), самостійно спромігся збудувати 4 багатоповерхові будинки та збирався в подальшому зводити ще 68 багатоквартирних будинків. За результатами ретельної перевірки Департаменту ДАБІ у Київській області на нього наклали штраф у сумі, що становила аж 51 000 грн.

Громада м. Ірпінь не погодилася із такими результатами перевірки. Як наслідок, під тиском громадськості спеціалістами Департаменту ДАБІ у Київській області проведено перевірку генпідрядника (ТОВ «БК «БУДТАЙМ»), проектувальника (ТОВ «СУЧАСНА АРХІТЕКТУРА»), а також нового власника земельних ділянок, де будується зазначений сумнозвісний житловий комплекс (ТОВ «АРЗАНА»).
За результатами проведених перевірок були виявлені настільки суттєві порушення вимог містобудівного законодавства, що 06.11.2019 спеціалісти Департаменту ДАБІ у Київській області знову ж таки під тиском громади міста, були змушені винести припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт та припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил.
Однак, забудовникам ЖК «Синергія Сіті» закони та вимоги контролючого органу нічого не варті, адже станом на лютий 2020 року вимоги припису не виконані, а роботи з будівництва житлового комплексу не зупинено. І ДАБІ дивиться на це крізь пальці…
В той же час, незважаючи на вищезазначене, Державною архітектурно-будівельною інспекцією України 09.07.2019 Мурашу Юрію Дмитровичу видано Дозвіл на виконання будівельних робіт — «Будівництво житлового комплексу з повним спектром установ і підприємств та загальноосвітньою школою (I–XIII черги) по вул. Достоєвського та пров. Озерний в м. Ірпінь Київської області» (1, 2 черги будівництва).
Фактично зазначений дозвіл надав право на масштабну забудову заплавних земель р. Ірпінь. Численні зустрічі з керівництвом Департаменту ДАБІ у Київській області переконали громадськість, що вказані порушення допущені завдяки вказівкам Олександра Строкача, Олександра Коломійця, Ярослава Старущенка та Андрія Григоренка. Саме ці чиновнки видавали дозволи на забудову заплави.
Єдиним правильним рішенням нового керівництва ДАБІ України, прийнятим в правовому полі, має бути скасування дозволу на виконання будівельних робіт від 09.07.2019, виданого Мурашу Юрію Дмитровичу, як такого, що виданий з порушеннями вимог містобудівного законодавства. Таке рішення в. о. голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олени Костенко унеможливить подальшу реалізацію грандіозної будівельної афери на території Ірпінського регіону.
Також громадськість міста очікує проведення ДАБІ України службового розслідування щодо законності видачі посадовими особами ДАБІ України дозволу на виконання будівельних робіт та притягнення за результатами такого розслідування винних осіб до встановленої законом відповідальності.

13 808 Replies to ““СИНЕРГІЯ СІТІ”:чому цей проєкт є аферою?”

 1. למעשה, שימוש באמצעים מלאכותיים לטובת עיכוב השפיכה, לא באמת נותן מענה ממוקד ואמיתי לשורשי הבעיה, אלא מוסיף סיבוכיות מיותרת לחוויה המינית והופך את קיום יחסי המין למסורבל יתר על המידה – כך שמה שהתחיל בתור בעיה של רגישות יתר במיטה עשוי להפוך לבעיה אמיתית של חוסר תחושה, אימפוטנציה ואין אונות אמיתית. נערת ליווי פרטית

 2. This kgh.gagr.greenirpin.org.lvz.kb soap need dihydrofolate [URL=http://bayridersgroup.com/propecia/ – propecia for sale[/URL – [URL=http://monticelloptservices.com/super-vilitra/ – super vilitra buy in canada[/URL – [URL=http://recruitmentsboard.com/product/fml/ – fml[/URL – [URL=http://rinconprweddingplanner.com/pill/lamisil/ – buy lamisil online cheap[/URL – [URL=http://recruitmentsboard.com/product/suminat/ – suminat[/URL – best place to order generic suminat [URL=http://djmanly.com/tadalafil/ – cialis overnight shippind[/URL – [URL=http://addresslocality.net/item/diprovate-plus-cream/ – diprovate plus cream[/URL – [URL=http://ormondbeachflorida.org/levitra-generic/ – vardenafil generic[/URL – [URL=http://eastmojave.net/item/vimax/ – vimax best price[/URL – [URL=http://addresslocality.net/atorlip-10/ – pharmacie ligne atorlip-10[/URL – [URL=http://thrombosedexternalhemorrhoids.com/fertigyn/ – compra fertigyn paypal[/URL – [URL=http://onlythedetails.com/item/kamagra-oral-jelly/ – the best generic kamagra-oral-jelly[/URL – [URL=http://winterssolutions.com/brand-premarin/ – achat brand-premarin ebay[/URL – [URL=http://theprettyguineapig.com/prednisone-online/ – buy prednisone[/URL – who manufactures prednisone deltasone [URL=http://sadlerland.com/accupril/ – lowest price for accupril[/URL – themselves, propecia propecia for sale super vilitra buy in canada fml for sale lamisil how much does suminat cost cialis low cost diprovate plus cream cheapest levitra 20mg vimax on line atorlip 10 price generic fertigyn from canada generic fertigyn from canada kamagra oral jelly without a doctors prescription brand premarin prednisone without an rx best cheapest way to get accupril lunotriquetral physicians, judgments http://bayridersgroup.com/propecia/ propecia propecia for sale http://monticelloptservices.com/super-vilitra/ mail order super vilitra http://recruitmentsboard.com/product/fml/ fml without a doctor http://rinconprweddingplanner.com/pill/lamisil/ lamisil canadian lamisil http://recruitmentsboard.com/product/suminat/ usa online suminat http://djmanly.com/tadalafil/ cialis overnight shippind http://addresslocality.net/item/diprovate-plus-cream/ diprovate plus cream http://ormondbeachflorida.org/levitra-generic/ levitra generic http://eastmojave.net/item/vimax/ vimax on line vimax http://addresslocality.net/atorlip-10/ atorlip 10 cost of atorlip-10 at walmart pharmacy http://thrombosedexternalhemorrhoids.com/fertigyn/ compra fertigyn paypal http://onlythedetails.com/item/kamagra-oral-jelly/ kamagra oral jelly cheap http://winterssolutions.com/brand-premarin/ achat brand-premarin ebay http://theprettyguineapig.com/prednisone-online/ prednisone online http://sadlerland.com/accupril/ accupril institutions, reflection: straining, intrahepatic.

 3. I’m really enjoying the design and layout of
  your website. It’s a very easy on the eyes which makes it
  much more pleasant for me to come here and visit more
  often. Did you hire out a developer to create your theme?
  Great work!

 4. Careless doo.etjz.greenirpin.org.ezl.br child boundaries preclude [URL=http://transylvaniacare.org/generic-levitra-canada-pharmacy/ – buy levitra on line[/URL – [URL=http://stroupflooringamerica.com/viagra-generic/ – average cost of viagra 100mg[/URL – viagra [URL=http://staffordshirebullterrierhq.com/prednisone-tablets/ – prednisone tablets[/URL – [URL=http://fontanellabenevento.com/product/prednisone/ – prednisone[/URL – [URL=http://mrcpromotions.com/lowest-prices-cialis/ – cialis 2.5mg lowest price no perscription[/URL – [URL=http://americanazachary.com/item/propecia/ – propecia buy[/URL – [URL=http://lokcal.org/cialis-no-prescription/ – mail order cialis[/URL – [URL=http://staffordshirebullterrierhq.com/ventolin/ – ventolin[/URL – [URL=http://solepost.com/item/prednisone/ – prednisone without pres[/URL – [URL=http://lokcal.org/product/bactrim/ – bactrim[/URL – [URL=http://proteinsportsnutrition.com/item/synthroid/ – cost of synthroid tablets[/URL – thus, levitra canadian pharmacy viagra prednisone tablets order prednisone online cialis acheter propecia to buy cialis capsules for sale ventolin price walmart price of prednisone buy bactrim online generic synthroid uk hormonal horizontal idle http://transylvaniacare.org/generic-levitra-canada-pharmacy/ levitra http://stroupflooringamerica.com/viagra-generic/ viagra 75 mg canada http://staffordshirebullterrierhq.com/prednisone-tablets/ prednisone tablets http://fontanellabenevento.com/product/prednisone/ prednisone 20 price of http://mrcpromotions.com/lowest-prices-cialis/ cialis http://americanazachary.com/item/propecia/ propecia tablets http://lokcal.org/cialis-no-prescription/ cialis no prescription http://staffordshirebullterrierhq.com/ventolin/ ventolin http://solepost.com/item/prednisone/ generic prednisone from canada http://lokcal.org/product/bactrim/ purchase bactrim http://proteinsportsnutrition.com/item/synthroid/ buy synthroid online cheap typhoid, common, elliptocytosis.

 5. Owing txx.ugpm.greenirpin.org.hpi.hp routes [URL=http://fontanellabenevento.com/product/viagra/ – viagra generic[/URL – buying viagra [URL=http://brisbaneandbeyond.com/product/generic-pharmacy-from-canada/ – where to buy pharmacy[/URL – buy pharmacy online [URL=http://staffordshirebullterrierhq.com/flagyl-generic/ – flagyl generic[/URL – [URL=http://johncavaletto.org/drugs/albendazole/ – online prescriptions no required albendazole[/URL – [URL=http://johncavaletto.org/drugs/hydroxychloroquine-online-pharmacy/ – hydroxychloroquine without prescription[/URL – [URL=http://autopawnohio.com/item/viagra/ – viagra[/URL – [URL=http://proteinsportsnutrition.com/item/amoxicillin/ – where to buy amoxicillin online[/URL – [URL=http://wow-70.com/pill/propecia/ – propecia[/URL – [URL=http://reso-nation.org/propecia-online/ – propecia[/URL – [URL=http://lokcal.org/product/flagyl/ – cost of flagyl tablets[/URL – [URL=http://staffordshirebullterrierhq.com/generic-propecia-lowest-price/ – compare price for propecia[/URL – duds viagra generic pharmacy buy online flagyl buy in canada albendazole hydroxychloroquine online pharmacy viagra amoxicillin walmart price propecia generic canada propecia overnight flagyl prices propecia states, http://fontanellabenevento.com/product/viagra/ viagra http://brisbaneandbeyond.com/product/generic-pharmacy-from-canada/ buying pharmacy in australia http://staffordshirebullterrierhq.com/flagyl-generic/ flagyl buy in canada buying flagyl http://johncavaletto.org/drugs/albendazole/ price on 400 mg albendazole http://johncavaletto.org/drugs/hydroxychloroquine-online-pharmacy/ purchase hydroxychloroquine without a prescription http://autopawnohio.com/item/viagra/ viagra from india http://proteinsportsnutrition.com/item/amoxicillin/ where to buy amoxicillin online http://wow-70.com/pill/propecia/ generic propecia at walmart http://reso-nation.org/propecia-online/ propecia best price usa http://lokcal.org/product/flagyl/ flagyl http://staffordshirebullterrierhq.com/generic-propecia-lowest-price/ propecia 5 mg retail price situation, sunlit dermis.

 6. Effective kjx.dhgf.greenirpin.org.fhm.zk wanting [URL=http://mrcpromotions.com/cialis-daily/ – cialis daily[/URL – [URL=http://brisbaneandbeyond.com/product/cipro-buy-in-canada/ – cipro without a doctors prescription[/URL – [URL=http://autopawnohio.com/item/buy-nizagara-on-line/ – lowest price for nizagara[/URL – [URL=http://gaiaenergysystems.com/tadalafil-20-mg/ – generic cialis from india[/URL – [URL=http://damcf.org/drug/prednisone/ – prednisone cost[/URL – [URL=http://wow-70.com/item/flomax/ – flomax[/URL – [URL=http://wow-70.com/item/canada-viagra/ – viagra online uk[/URL – [URL=http://theprettyguineapig.com/cialis/ – cialis pricing[/URL – [URL=http://columbiainnastoria.com/cheap-viagra/ – cheap viagra[/URL – [URL=http://center4family.com/cialis-com/ – best price on cialis 20mg[/URL – [URL=http://proteinsportsnutrition.com/item/lasix/ – lasix for sale overnight[/URL – [URL=http://ifcuriousthenlearn.com/estrace/ – lowest price for estrace[/URL – [URL=http://transylvaniacare.org/levitra-best-price/ – on line levitra[/URL – [URL=http://brisbaneandbeyond.com/product/clomid/ – best price clomid[/URL – [URL=http://johncavaletto.org/drugs/generic-cialis-from-india/ – cialis[/URL – confabulates virulent generic cialis daily online cialis daily buy online cipro online pharmacy buy nizagara on line tadalafil 20 mg prednisone coupon canadian pharmacy flomax viagra buy online cialis generic viagra und speed how does arginine effect cialis lasix estrace overnight levitra best price levitra clomid from canada online cialis best price usa paradox etc http://mrcpromotions.com/cialis-daily/ cialis daily buy online http://brisbaneandbeyond.com/product/cipro-buy-in-canada/ cipro without dr prescription usa http://autopawnohio.com/item/buy-nizagara-on-line/ buy nizagara on line http://gaiaenergysystems.com/tadalafil-20-mg/ cialis http://damcf.org/drug/prednisone/ overnight prednisone http://wow-70.com/item/flomax/ flomax in usa http://wow-70.com/item/canada-viagra/ canada viagra http://theprettyguineapig.com/cialis/ buy cialis online http://columbiainnastoria.com/cheap-viagra/ generic viagra http://center4family.com/cialis-com/ cialis cheapest price http://proteinsportsnutrition.com/item/lasix/ lasix cheap http://ifcuriousthenlearn.com/estrace/ estrace http://transylvaniacare.org/levitra-best-price/ best price levitra http://brisbaneandbeyond.com/product/clomid/ clomid http://johncavaletto.org/drugs/generic-cialis-from-india/ cialis online usa phosphorylase detachments expelled.

 7. Hyperuricaemia svp.lwby.greenirpin.org.tnd.dw advantage dissections [URL=http://solepost.com/cialis-20-mg-price/ – cialis[/URL – [URL=http://transylvaniacare.org/ventolin/ – pharmacy prices for ventolin[/URL – [URL=http://montclaircrew.com/buy-fluconazole/ – fluconazole dosage[/URL – [URL=http://staffordshirebullterrierhq.com/generic-propecia-lowest-price/ – best price 1 mg generic propecia[/URL – [URL=http://solepost.com/viagra-buy-online/ – viagra buy online[/URL – [URL=http://foodfhonebook.com/cialis-super-force/ – buy cialis super force[/URL – [URL=http://naturalbloodpressuresolutions.com/generic-cipro-canada-pharmacy/ – overnight cipro[/URL – [URL=http://dockpartsusa.com/ventolin/ – ventolin[/URL – [URL=http://americanazachary.com/item/propecia/ – propecia to buy[/URL – [URL=http://staffordshirebullterrierhq.com/prednisone-overnight/ – generic prednisone from india[/URL – [URL=http://cgodirek.com/mentat/ – mentat lowest price[/URL – [URL=http://foodfhonebook.com/careprost/ – careprost generic[/URL – [URL=http://transylvaniacare.org/cialis-capsules-for-sale/ – lowest price cialis[/URL – [URL=http://mrcpromotions.com/product/asthalin/ – asthalin online no script[/URL – [URL=http://a1sewcraft.com/furosemide-without-prescription/ – lasix[/URL – insult asthma cialis men pharmacy prices for ventolin yeast diflucan propecia price walmart canadian viagra buy cialis super force online cialis super force generic cipro canada pharmacy purchasing ventolin propecia buy prednisone.com mentat pills price of careprost 20mg cialis prices on line asthalin lasix furosemide without prescription robust allergens, http://solepost.com/cialis-20-mg-price/ cialis http://transylvaniacare.org/ventolin/ buying ventolin http://montclaircrew.com/buy-fluconazole/ diflucan without a prescription http://staffordshirebullterrierhq.com/generic-propecia-lowest-price/ mail order propecia propecia http://solepost.com/viagra-buy-online/ purchase viagra http://foodfhonebook.com/cialis-super-force/ cialis super force online discount cialis super force http://naturalbloodpressuresolutions.com/generic-cipro-canada-pharmacy/ buy cipro on line from canada http://dockpartsusa.com/ventolin/ salbutamol inhaler http://americanazachary.com/item/propecia/ cheapest propecia dosage price http://staffordshirebullterrierhq.com/prednisone-overnight/ cheap prednisone online http://cgodirek.com/mentat/ mentat lowest price http://foodfhonebook.com/careprost/ careprost generic http://transylvaniacare.org/cialis-capsules-for-sale/ drugs cialis http://mrcpromotions.com/product/asthalin/ buy generic asthalin online from canada http://a1sewcraft.com/furosemide-without-prescription/ lasix without prescription localize safer exclusion.

 8. You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really something that I think I would never understand. It seems too complex and very broad for me. I’m looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it!

 9. I used my teeth to strip off daddy’s black sheer socks. I placed them in my mouth and washed them with my saliva. I swallowed every single sweat and stink from these socks. It takes so well. I rolled them into a ball and stuck them into my jockstrap where my small dick and balls were.

 10. I don’t need to tell you how important it is to optimize every step in your SEO pipeline. But unfortunately, it’s nearly impossible to cut out time or money when it comes to getting good content. At least that’s what I thought until I came across Article Forge… Built by a team of AI researchers from MIT, Carnegie Mellon, Harvard, Article Forge is an artificial intelligence (AI) powered content writer that uses deep learning models to write entire articles about any topic in less than 60 seconds. Their team trained AI models on millions of articles to teach Article Forge how to draw connections between topics so that each article it writes is relevant, interesting and useful. All their hard work means you just enter a few keywords and Article Forge will write a complete article from scratch making sure every thought flows naturally into the next, resulting in readable, high quality, and unique content. Put simply, this is a secret weapon for anyone who needs content. I get how impossible that sounds so you need to see how Article Forge writes a complete article in less than 60 seconds! order here.

 11. These zxz.veoz.greenirpin.org.eps.kr myopathy; estrogen plotted [URL=http://memoiselle.com/hydroxychloroquine/ – canadian pharmacy hydroxychloroquine[/URL – hydroxychloroquine in usa [URL=http://ucnewark.com/item/tamoxifen/ – online tamoxifen no prescription[/URL – [URL=http://homemenderinc.com/cialis-daily/ – cialis daily.com[/URL – [URL=http://downtownrichmondassociation.com/cialis-20-mg-lowest-price/ – lowest price pharmacy cialis[/URL – [URL=http://nwdieselandauto.com/prednisone-canada/ – where to buy prednisone online[/URL – [URL=http://doctor123.org/product/cymbalta/ – cymbalta[/URL – [URL=http://nutrabeautynutrition.com/lasix-capsules-for-sale/ – lasix capsules for sale[/URL – [URL=http://timoc.org/prednisone-20-mg/ – order prednisone[/URL – [URL=http://bayridersgroup.com/avodart-generic/ – buy avodart[/URL – [URL=http://homemenderinc.com/cialis-soft/ – cost of cialis soft tablets[/URL – [URL=http://oceanfrontjupiter.com/retino-a/ – cheap retino-a next day delivery[/URL – [URL=http://usctriathlon.com/man-xxx/ – best price man xxx[/URL – [URL=http://dkgetsfit.com/propecia/ – finasteride sperm[/URL – [URL=http://intimidationmma.com/product/viagra/ – viagra on sale at sears[/URL – [URL=http://elearning101.org/drug/flomax/ – flomax[/URL – tongue; deliberate price of hydroxychloroquine cost of tamoxifen tablets buy cheap cialis daily canadian pharmacy selling cialis where to buy prednisone online cymbalta best price usa cymbalta overnight lasix from canada prednisone 20 mg no prescription avodart cialis soft generic retino-a lowest price man xxx finasteride online where to buy viagra 25mg in uk lowest price generic flomax silence http://memoiselle.com/hydroxychloroquine/ canadian pharmacy hydroxychloroquine http://ucnewark.com/item/tamoxifen/ tamoxifen canada http://homemenderinc.com/cialis-daily/ cialis-daily candaian pharmacy http://downtownrichmondassociation.com/cialis-20-mg-lowest-price/ cialis review http://nwdieselandauto.com/prednisone-canada/ prednisone http://doctor123.org/product/cymbalta/ lowest price on generic cymbalta http://nutrabeautynutrition.com/lasix-capsules-for-sale/ order lasix http://timoc.org/prednisone-20-mg/ prednisone http://bayridersgroup.com/avodart-generic/ avodart online dutasteride http://homemenderinc.com/cialis-soft/ cheap cialis soft http://oceanfrontjupiter.com/retino-a/ generic retino-a available online pharmacy http://usctriathlon.com/man-xxx/ buy man xxx without prescription http://dkgetsfit.com/propecia/ propecia online http://intimidationmma.com/product/viagra/ online viagra no prescription http://elearning101.org/drug/flomax/ flomax non generic overexercising, surface, fill-ing promptly.

 12. A pqq.spzt.greenirpin.org.vya.zr mucosa, croaky [URL=http://nwdieselandauto.com/stromectol/ – stromectol[/URL – [URL=http://ghspubs.org/latisse-ophthalmic/ – latisse ophthalmic coupon[/URL – [URL=http://mrcpromotions.com/cenforce-online/ – cenforce[/URL – [URL=http://goldpanningtools.com/drug/telma-h-micardis-hct-/ – canadian telma h (micardis hct)[/URL – [URL=http://shirley-elrick.com/drugs/lantus/ – lantus price walmart[/URL – lantus without pres [URL=http://downtownrichmondassociation.com/cialis-20-mg-lowest-price/ – canadian cialis generic[/URL – [URL=http://shirley-elrick.com/drugs/dlx/ – dlx[/URL – [URL=http://usctriathlon.com/pill/super-active-pack-20/ – order super active pack 20 online[/URL – [URL=http://elearning101.org/vidalista-overnight/ – vidalista overnight[/URL – [URL=http://ucnewark.com/pill/rizact/ – rizact without a doctor[/URL – [URL=http://dkgetsfit.com/item/cost-of-viagra-tablets/ – cost of viagra tablets[/URL – [URL=http://ghspubs.org/betapro/ – betapro[/URL – [URL=http://shirley-elrick.com/extra-super-avana/ – cheapest extra super avana[/URL – [URL=http://ucnewark.com/item/enhance-9/ – canada enhance 9[/URL – [URL=http://berksce.com/vardenafil/ – vardenafil without a doctors prescription[/URL – converted gabapentin stromectol latisse ophthalmic for sale cenforce online lowest price telma h (micardis hct) best prices on generic lantus canadian cialis generic buy cheap dlx cheap super active pack 20 pills vidalista in usa rizact viagra pills betapro stocks substitute extra-super-avana generic extra super avana online enhance 9 buy generic vardenafil spontaneous, http://nwdieselandauto.com/stromectol/ online generic stromectol http://ghspubs.org/latisse-ophthalmic/ latisse-ophthalmic european pharmacy http://mrcpromotions.com/cenforce-online/ cenforce online http://goldpanningtools.com/drug/telma-h-micardis-hct-/ lowest price telma h (micardis hct) http://shirley-elrick.com/drugs/lantus/ lantus sale uk http://downtownrichmondassociation.com/cialis-20-mg-lowest-price/ cialis on line http://shirley-elrick.com/drugs/dlx/ dlx no prescription http://usctriathlon.com/pill/super-active-pack-20/ cheap super active pack 20 pills http://elearning101.org/vidalista-overnight/ buying vidalista online http://ucnewark.com/pill/rizact/ buy rizact online canada http://dkgetsfit.com/item/cost-of-viagra-tablets/ viagra on internet http://ghspubs.org/betapro/ betapro deal http://shirley-elrick.com/extra-super-avana/ online extra-super-avana no prescription http://ucnewark.com/item/enhance-9/ canada enhance 9 http://berksce.com/vardenafil/ vardenafil from canada malformations; auditory rush smells.

 13. PRONET Eşya Depolama sistemleriyle yeni yaşam
  alanlarınıza gittiğinizde eşyalarınız da dilediğiniz zaman sizlerle gelsin. En güvenli, en mükemmel depolama işlemlerinizi gerçekleştirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz olacağız.
  Bu doğrultuda bizlere ulaşarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 14. Being a digital marketer today is definitely not easy! Not only do you need high-quality content, you need a lot of it. But creating good content is incredibly time consuming. At least that is what I thought until I came across WordAi… In case you have never heard of WordAi, it is a lightning fast content rewriter that uses Artificial Intelligence to automatically create unique variations of any piece of content. The best part is, WordAi creates rewrites that both humans and Google love.  I know, that’s a bold claim and I was pretty skeptical myself. So I decided to test their claims with their free trial and can tell you honestly, I opted directly for the yearly subscription after that. I’m not exaggerating when I tell you that WordAi is better than any other tool, service, or method on the market. I have been using WordAi to fill out my blogs and have already covered the cost of my yearly subscription. Its crazy but Im just scratching the surface of how far I can scale my SEO with WordAi! While I am using WordAi to scale my SEO efforts, you can also use WordAi to diversify your copy or even brainstorm to beat writers block! I could tell you about WordAi all day, but you really just need to try it for yourself. They are so confident in their technology that they offer a completely free 3-day trial AND a 30-day money back guarantee. So what are you waiting for? Click here to get started with WordAi for Free! Register here and get a bonus.